Het versturen van een herinnering geeft ons extra werk, hou dus aub zelf in de gaten of je betaling gelukt of mislukt is. Bij een mislukte betaling wordt het bedrag door stichting Mollie teruggeboekt op je rekening.
Cursisten met achterstallige betalingen of mislukte incasso, waarvan het bedrag binnen 2 weken na het mislukte incasso niet op een andere manier is betaald zal toegang tot de cursussen worden geblokkeerd. Je hebt dan geen toegang meer tot de inhoud en lessen van Naaionline. Pas na betaling wordt je account weer geactiveerd. Van je betaling dien je ons zelf per email op de hoogte te stellen.
Langer dan 3 maanden binnen je cursusduur niet betaald, dan schakelen wij een incasso bureau in. Eventuele gemaakte kosten en abonnement kosten zullen bij de je in rekening worden gebracht.